×

پزشکیان از جوانان نخبه و انقلابی در دولت خود استفاده کند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در ایران اسلامی جوانان نخبه، با استعداد و انقلابی کم نداریم و انتظار می‌رود آقای پزشکیان از این افراد در کابینه خود استفاده کند. این گونه هم عاقبت بخیر خواهد شد و هم نام نیک از خود به جای خواهد گذاشت.

 • 19 تیر 1403
 • 0
 • پزشکیان از جوانان نخبه و انقلابی در دولت خود استفاده کند

  به گزارش صبح مجلس؛ محمد سراج، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره مشارکت خوب مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری گفت: مرحله اول و دوم انتخابات ریاست جمهوری با انضباط و امنیت برگزار شد و این مایه خرسندی است. همچنین مردم ایران با مشارکت خوب خود در انتخابات بار دیگر تایید خود به نظام اسلامی را نشان دادند و جواب محکمی به کسانی دادند که مشارکت مردم در دور اول را به مخالفت با نظام نسبت داده بودند.

  وی ادامه داد: در دنیا همواره مشارکت ۷۰ درصد  را عالی و بالای ۵۰ درصد را خیلی خوب ارزیابی می‌کنند. معمولا سه گروه از افراد در جامعه برای حضور یا عدم حضور در انتخابات وجود دارند. دسته اول کسانی هستند که تکلیفشان با خود مشخص است و دیگران هم از تکلیف آنان آگاهی دارند. طیف دوم افرادی هستند که خودشان تکلیفشان را می‌دانند اما بقیه از آن خبر ندارند و این افراد اصطلاحا قشر خاکستری نامیده می‌شوند. اما گروه سوم کسانی هستند که نه خودشان تکلیفشان با خود مشخص است و نه دیگران از آن اطلاعی دارند. به همین دلیل همواره یک سوم مردم در انتخابات دنیا در نظر گرفته نمی‌شوند. در مجموع مشارکت ۵۰ درصدی مردم ایران در مرحله دوم انتخابات نشان از همراهی مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.

  دولت و مجلس تحقق تکالیف برنامه برای محرومیت‌زدایی را پیگیری کنند 2 بیشتر بخوانید: دولت و مجلس تحقق تکالیف برنامه برای محرومیت‌زدایی را پیگیری کنند

  سراج درباره لزوم ادامه راه شهید آیت الله رئیسی توسط رئیس جمهور منتخب عنوان کرد:  بعد از شهادت آیت الله رئیسی الگویی بسیار خوب و تراز برای رئیس جمهوران کشور مشخص شد و همچنین کار را برای سایر مدیران سخت کرد. شهید رئیسی شب و روز نمی‌شناخت و خستگی را خستگی کرده بود و ترازی از رییس‌جمهور انقلابی را نشان داد؛ بنابراین کار برای رییس جمهور منتخب بسیار سخت خواهد بود و اگر شهید رئیسی و راه او را را نخواهد ببیند، قطعا مسیر درستی را نخواهد رفت؛ بنابراین از آقای پزشکیان می‌خواهیم شهید رئیسی و راه او را که مورد تایید مردم و رهبر انقلاب است الگوی خود قرار دهد.

  نماینده مردم تهران درباره استفاده از پتانسیل نیروهای جوان، توجه به شایسته سالاری و پرهیز از افتادن در دام سهمیه‌خواهان در دولت چهاردهم اظهار کرد: رئیس جمهور چهاردهم نباید به افرادی که به خاطر بوی کباب دور ایشان جمع شده‌اند اعتماد کند و از عناصر حزبی و بد عمل استفاده کند. در ایران اسلامی جوانان نخبه، با استعداد و انقلابی کم نداریم و انتظار می‌رود آقای پزشکیان از این افراد در کابینه خود استفاده کند. این گونه هم عاقبت بخیر خواهد شد و هم نام نیک از خود به جای خواهد گذاشت. / پایان پیام

  لینک کوتاه (کلیک کنید): https://sobhemajles.ir/?p=15533

  ارسال دیدگاه

  نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

  نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری علامتگذاری شده اند *

  نظر شما دریافت شد و پس از بررسی منتشر خواهد شد.

 • تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است. | پایگاه تحلیلی خبری صبح مجلس