• امروز : یکشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 3 March - 2024
با مذاکره استاندار لرستان صورت گرفت؛

قول مساعد سازمان برنامه و بودجه کشور برای پروژه‌های بزرگ لرستان

  • کد خبر : 12073
  • سه شنبه 23 آبان 1402 - 10:56
قول مساعد سازمان برنامه و بودجه کشور برای پروژه‌های بزرگ لرستان
استاندار لرستان در نشست‌های جداگانه با مسئولان ارشد سازمان برنامه و بودجه کشور خواسته‌ها و مطالبات مهم استان را پیگیری کرد.

به گزارش صبح مجلس، فرهاد زیویار عصر دوشنبه در دیدارهای جداگانه‌ای با ممبینی، جانشین رئیس سازمان برنامه بودجه، جغتایی، رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور، توتونچی ملکی، رئیس امور برنامه و بودجه استان‌های سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و گفت و گو کرد.

استاندار لرستان در این دیدارها پیگیری‌هایی درباره تخصیص اعتبارات پروژه‌های مصوب سفر ریاست جمهوری به لرستان، تخصیص اعتبارات راه‌آهن در سال ۱۴۰۲ و لایحه ۱۴۰۳، آزادسازی حریم قلعه فلک‌الافلاک به منظور ثبت جهانی این اثر تاریخی و صدور مجوز ماده ۲۳ سد معشوره، تامین اعتبار ساختمان استانداری و افزایش اعتبارات هزینه‌ای استان در سال ۱۴۰۳ لرستان انجام داد.

جانشین سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن قول مساعد برای حل مشکل ساخت ساختمان سپاه استان و آزادسازی هرچه سریع‌تر حریم قلعه فلک‌الافلاک به منظور ثبت جهانی گفت: به منظور تامین اعتبار ۱.۲ میلیارد دلار و تخصیص اعتبار پروژه راه‌آهن از طریق تهاتر نفت و صدور مجوز ماده ۲۳ سد معشوره و بررسی تامین اعتبار ساختمان استانداری لرستان طی نشستی با دیوان محاسبات کشور همکاری‌های لازم صورت خواهد گرفت.

همچنین در حوزه امور استان‌های سازمان برنامه و بودجه به منظور هزینه‌های جاری استان و کسری‌های استان در سال ۱۴۰۲ به ویژه در حوزه کشاورزی قول مساعد داده شد که تا پایان سال موانع موجود برطرف شود و در حوزه تملک دارایی‌های سرمایه‌ای تخصیص‌های ۱۴۰۲ نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد بگ سهم مناسبی به استان اختصاص داده شود.

در این دیدارها، معاون امور عمرانی استاندار لرستان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان فرهاد زیویار را همراهی کردند./ پایان پیام

لینک کوتاه (کلیک کنید): https://sobhemajles.ir/?p=12073

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.