• امروز : یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 23 June - 2024

رشیدی کوچی: خرید خودروی بی کیفیت داخلی برای ایرانیان یک آرزو است!

  • کد خبر : 710
  • دوشنبه 23 آبان 1401 - 10:46
رشیدی کوچی: خرید خودروی بی کیفیت داخلی برای ایرانیان یک آرزو است!
نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس در نطق میان دستور خود گفت: من امروز صدای میلیون‌ها ایرانی مستاصلی هستم که خرید یک خودروی بی کیفیت داخلی هم برایشان آرزو شده است، مگر مافیای خودرو چه قدرتی دارد که اینگونه در برابر خواسته‌های بحق مردم و رهبری ایستاده است.

به گزارش مجلس فوری به نقل از خبرگزاری خانه ملت، جلال رشیدی کوچی  در نشست علنی (یکشنبه؛ ۲۲ آبان ماه) در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با سلام و درود خدمت ملت شریف ایران گفت:  مجلس باید در همه حالت حریت، صراحت و استقلال خود را حفظ کند؛ امروز با دلی پر درد اما امیدوار به آینده از ملتی بزرگ و  صبور می‌گویم؛ که با بصیرت لازم و شناخت کافی از انقلاب خود در برابر تمام ناملایمتی‌ها وبی‌تدبیری های تصمیم گیران و تصمیم سازان داخلی و دشمنان تمام عیار خارجی از انقلاب خود حفاظت کرده‌اند.

وی درادامه تاکید کرد: همان ملتی که امام خمینی(ره) آنها را از امت رسول الله بهتر دانسته و مقام معظم رهبری آنها را مهمترین پایه و راسخترین عمود نظام یاد کردند؛ امروز ار مردمی می‌گویم که به گرانی‌های بی پایان، معیشت نامناسب، تورم چندین ساله تبعیض‌ها و بی عدالتی‌های بحق معترض بوده و هستند، اما مثل همیشه نجیبانه و صبورانه و البته مظلومانه حساب خود را از دشمنان این آب و خاک جدا کرده‌اند به امید اینکه در فضای آرامتر بتوانند صدای خود را به گوش مسئولان برسانند، باشد که گوش‌هایی که نمی‌شنوند چاره‌ای بیاندیشند.

نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس ادامه داد: ای نمایندگان ملت و مسئولان کشور من صدای نوجوان ۱۳ ساله ای هستم که به خاطر بی تدبیری و بی برنامگی آموزش و پرورش موجب هجوم افکار مسموم قرار گرفته است و به بیراهه می‌رود . من صدای آن داوطلبانی هستم که سال‌هاست صدا می‌زنند و به مصوبه کاملا مغرضانه، ظالمانه و غیر قانونی و ضد عدالت شورای عالی انقلاب فرهنگی اعتراض دارند چرا که آینده خود را تباه شده می‌بینند؛ آقایان ایا در خواست ۱۸۰ نماینده مجلس مبنی بر لغو این مصوبه را ندیدید. آیا مغایرت‌های مکرر  با قانون اساسی کشور که توسط معاونت حقوقی مجلس به شما تذکر داده شد ندیدید؟

این نماینده مجلس بیان کرد: من امروز صدای آن داوطلبان و دانشجویانی هستم که صرفا که به دلیل حدس و گمان بدون ارائه هیچگونه سند و مدرکی با برچسب تقلب از ادامه تحصیل جا مانده است؛ آقایان سازمان سنجش اگر سندی دال بر تقلب دارید شفاف ارائه دهید اگر ندارید با چه حقی موجبات ناامیدی خشم و نارضایتی جوانان را فراهم می‌کند 

این عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: من امروز صدای آن طلبه‌ای هستم که به دلیل عملکرد نامناسب مسئولان وبعضا هم لباس موجب حمله برخی جوانان فریب خودره قرار میگیرد اما برای انقلاب صبوری می‌کند.

نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه تاکید کرد: من امروز صدای میلیون ها ایرانی  مستاصلی هستم که خرید یک خودروی بی کیفیت داخلی هم برایشان آرزو شده است،خودرویی با کیفیت خارجی که جای خود دارد، مگر مافیای خودرو چه قدرتی دارد که اینگونه در برابر خواسته های بحق مردم و رهبری ایستاده است.

رشیدی کوچی با اشاره به مشکلات کشاورزان تصریح کرد: من امروز صدای آن کشاورزی هستم که منتظر دریافت پول بیمه سال گذشته است تا بذر کشت سال بعد خود را خریداری کند و امروز چشم نگران برای معاش سال آینده خود و خانواده اش است.

بیشتر بخوانید: تغییر یکی از دبیران هیات رئیسه مجلس

وی در ادامه یادآور شد: من امروز صدای آن سرمایه گذاری هستم که خواست بماند و کشورش را آباد کند اما آنچنان در بروکراسی‌های اداری درگیرش کردیم که عطای تولید را به لقاءآن بخشید، من امروز صدای حافظان امنیت و نیروهای مسلحی هستم که  با حداقل حقوق در سخت ترین شرایط اقتصادی تا پای جان در حفاظت از این کشور و مردم می‌کوشند و امروز مورد شدیدترین توهین ها و حجمه های داخل و خارج قرارگرفته اند، شهید می شوند و دم نمی زنند.

نماینده مردم مرودشت اظهار داشت:من صدای آن فرهنگی عزیزی هستم  که دغدغه معیشت و گذران زندگی آنچنان بر زندگی اش سایه افکنده که نه دلی برای آموزش و نه حالی برای پرورش برایش باقیمانده است،رتبه بندی حداقلی را سریعتر اجرا کنید.من امروز صدای آن ۸۰۰ هزار شغلی هستم که چشم نگران از فیلترینگ، نان سر سفره اش در حال قطع شدن است،اما کسی صدایش را نمی شنود،چرا بر نارضایتی ها می افزایید.

وی در ادامه با اشاره به بانوان نجیب و شریف ایران افزود:من صدای آن بانوان نجیب و شریف ایران بزرگ هستم که بدلیل رفتارهای سلیقه ای و دوقطبی سازی‌های غلط و عدم اصلاح روش ها به وقت خود،به لحاظ روحی و روانی  در شرایط سختی قرار دارند،من صدای آن نیروهای پیمانکاری هستم که سالهاست از آنها بیگاری می کشند چشم انتظار مصوبه مجلس برای تبدیل وضعیت و امنیتی شغلی خود هستند،مجلس انقلابی لطفا سریعتر اقدام فرمایید.

نماینده مردم در مجلس یازدهم خطاب به ملت غیور ایران یادآور شد:ای مردم عزیز و غیور ایران، شان جلال رشیدی کوچی در نوکری و خدمت به شما تعریف شده ولا غیر،شرمنده ام اگر در خدمتگذاری به شما آنطور که مطلوب شماست،عمل نکردم،اما بدانید آنچه در توان داشته ام،گذاشته و خواهم گذاشت.

وی با اشاره به فرموده امام راحل و رهبر انقلاب عنوان کرد:امروز، بار دیگر به فرموده امام راحل این مردم دین خود را به جمهوری اسلامی ادا کردند و اکنون نوبت به مجلس و دولت است تا با شنیدن صدای بحق ملت به اصلاح جدی برخی روند ها و رفتارهای غلط گذشته ،به ندای مظلومانه و نجیبانه این مردم عزیز و صبور لبیک گویند؛ خشم،عصبانیت و نارضایتی مردم را با باز کردن گره های زندگی  و حل مشکلات آنها که براحتی قابل حل است تبدیل به امید ،همدلی،رضایتمندی و خوشحالی کنیم،از این فرصت تاریخی که بار دیگر ملت در اختیار نظام قرار داده  است استفاده درست داشته باشیم،به فرموده امام و رهبری عزیز،مردم را در تصمیمات بزرگ دخالت جدی دهیم ،بنده قائل به اصلاح امور بر اساس اصول هستم و معتقدم در چارچوب قانون اساسی و شریعت،با تبعیت درست از فرامین امام و رهبری،براحتی بسیاری از مشکلات قابل حل است،به شرط آنکه طبق بیانیه‌ گام دوم انقلاب  از ظرفیت جوانان متعهد ،متخصص و نو اندیش که قادر به فهم و برقراری ارتباط با نسل جدید هستند ،در مسئولیت های کلیدی استفاده  شود.

رشیدی کوچی در پایان خطاب به دشمنان خارجی و تجزیه طلب‌ها،ضد دین و تروریست های رسانه ای خاطر نشان کرد:امادشمنان خارجی،تجزیه طلب ها،ضد دین ها،تروریست های رسانه ای  و لشکریان فیک مجازی آلبانی نشین که خودشان خوب می دانند ،دستان کثیف آنها به خون جوانان وطن و ملت ایران آغشته است بدانند،ما بر سر اسلام و قرآن ،ایران و ولایت با احدی تعارف نداریم،هر لحظه آماده‌ایم چون پدرانمان جان ناقابل خود را فدای اسلام و ایران کنیم.

عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است/دادن سر نه عجب، داشتن سر عجب است/ تیغ بارد اگر آنجا که بود جلوۀ دوست/تن ندادن ز وفا در دم خنجر عجب است‏/تن بی سر عجیبی‌نیست گر افتد به خاک/ سر سرباز ره عشق به پیکر عجب است./

لینک کوتاه (کلیک کنید): https://sobhemajles.ir/?p=710

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.