×

بررسی برنامه هفتم توسعه کل کشور/بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش

نمایندگان مجلس هفته جاری در صحن علنی مجلس بررسی برنامه صلاحیت کیومرث پورهاشمی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان و اخذ رأی اعتماد به وی و بررسی برنامه هفتم توسعه را در دستور کار دارند.

 • صحن مجلس
 • نویسنده:
 • 26 شهریور 1402
 • 52 بازدید
 • 0
 • بررسی برنامه هفتم توسعه کل کشور/بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دستور کار مجلس شورای اسلامی">صحن علنی مجلس شورای اسلامی در تاریخ (دوشنبه ۲۷ شهریور)، (سه‌شنبه ۲۸ شهریور) و (چهارشنبه ۲۹ شهریور) به شرح ذیل اعلام شد؛ جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.

  گزارش کمیسیون تلفیق در مورد: لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران.

  ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد: لایحه دو فوریتی ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی کولبری و ملوانی و ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان.

  ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد: لایحه تجارت اعاده شده از شورای نگهبان.

  گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد: لایحه یک فوریتی حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب حمایت از سلامت اجتماعی.

  بررسی لایحه الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت.

  گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد: لایحه تصویب معاهده کنوانسیون سازمان ملل متحد درباره به استفاده از ارتباطات الکترونیکی در قراردادهای بین‌المللی.

  گزارش کمیسیون عمران در مورد: طرح یک فوریتی الحاق (۷) تبصره به ماده (۷) اساسنامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بابت تسهیل روند ساخت و ساز روستایی برای بومیان روستا و حمایت از دولت در جهت ساخت یک میلیون مسکن در سال.

  گزارش شور دوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد: طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی.

  گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد: لایحه اصلاح ماده (۸)) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه.

  گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد:لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در سازمان توسعه زنان سازمان همکاری اسلامی.

  گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد: طرح اصلاح موادی از قانون معادن کشور.

  گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد: طرح اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی در اجرای ماده (۱۰۰) آییننامه داخلی مجلس با اولویت در دستور قرار گرفت.

  ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد: لایحه یک فوریتی پیشگیری از آسیب‌دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوءرفتار.

  گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد: طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور.

  گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد: طرح تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش )این طرح با طرح الحاق تبصره (۱۱) به ماده (۱۷) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی طرح ساماندهی و تأمین و تربیت نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش ثبو طرح اصلاح قانون الحاق یک تبصره به ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و و طرح الحاق یک تبصره به ماده (۱۷) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش با هم ادغام شده است. 

  گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد: لایحه پروتکل ارزیابی اثرات زیست محیطی فرامرزی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر.

  گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد: لایحه یک فوریتی نحوه مدیریت تعارض منافع در انجام وظایف قانونی و ارائه خدمات عمومی).

  گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد: طرح تأسیس حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه.

  کشور را با اختلاف و دعوا نمی‌شود اداره کرد 2 بیشتر بخوانید: کشور را با اختلاف و دعوا نمی‌شود اداره کرد

  گزارش شور دوم کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد: طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور.

  بررسی طرح تشدید مجازات همکاری‌کنندگان با اقدامات کشورهای متخاصم علیه امنیت و منافع ملی در اجرای تبصره(۲) ماده (۱۴۱) آئین‌نامه داخلی مجلس در دستور قرار گرفت.

  گزارش کمیسیون عمران در مورد: طرح اصلاح ماده  (۱۰۰) قانون شهرداری‌ ها ) در اجرای ماده (۱۰۰) آئین‌نامه داخلی مجلس با اولویت در دستور قرارگرفت.

  گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد: طرح الحاق یک تبصره به ماده (۴) قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور.

  گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد: لایحه اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه‌های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی  ایران.

  گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد: طرح اصلاح قانون بسیج سازندگی.

  گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد: طرح تبیین وضعیت شاخصهای اقتصادی در پایان هر دولت.

  گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد: لایحه اصلاح تبصره (۵) الحاقی به ماده واحده قانون سرباز قهرمان.

  گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد: طرح تأسیس شرکتهای تعاونی توسعه و عمران شهرستانی.

  گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد: لایحه اصلاح تبصره (۱) ماده (۲) قانون حمایت از هنرمندان، استادکاران وفعالان صنایع دستی.

  گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد: لایحه مبارزه با قاچاق انسان و اعضای بدن و مجازات عبوردهندگان غیرمجاز افراد از مرزهای کشور.

  گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد: طرح اصلاح ماده (۵۴) قانون احکام دائمی برنامه‌های کشور در مورد شهرک‌های صنعتی و تسری آن به شهرک‌های کشاورزی.

  گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد: طرح قانونی استفساریه ماده (۶) قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور.

  گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمورد: طرح تقویت و توسعه علوم پژوهش و نوآوری دفاعی.

  گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درمورد: طرح ساماندهی نظارتی دانشگاه آزاد اسلامی.

  گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد: طرح ممنوعیت خروج مسئولین و مدیران نظام جمهوری اسلامی  پس از اتمام مسئولیت از کشور تا سپری شدن مراحل قانونی.

  گزارش کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی در مورد: عدم اجرای قانون اصلاح و تغییر اساسنامه بانک‌های دولتی توسط هیأت وزیران با توجه به گذشت ۱۶ سال از تصویب قانون تو سط مجلس شورای اسلامی در اجرای قانون نحوه گزارش کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی.

  بررسی برنامه صلاحیت کیومرث پورهاشمی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان و اخذ رأی اعتماد. همچنین از حجت اسلام و المسلمین ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران برای روز دوشنبه مورخ ۲۷ شهریورماه  ساعت دعوت به عمل آمده است./

  پایان پیام

  لینک کوتاه (کلیک کنید): https://sobhemajles.ir/?p=9652

  ارسال دیدگاه

  نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

  نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری علامتگذاری شده اند *

  نظر شما دریافت شد و پس از بررسی منتشر خواهد شد.

 • تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است. | پایگاه تحلیلی خبری صبح مجلس