×

امور مردم در پنجاه روز گذشته در هیچ حوزه‌ای بر زمین‌ گذاشته نشد

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، گفت: آقای مخبر در ۵۰ روز گذشته به نحو احسنت دولت را مدیریت کرد و امور مردم در هیچ حوزه‌ای بر زمین‌گذاشته نشد.

 • 21 تیر 1403
 • 0
 • امور مردم در پنجاه روز گذشته در هیچ حوزه‌ای بر زمین‌ گذاشته نشد

  به گزارش صبح مجلس، یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، گفت:  آقای مخبر در پنجاه روز گذشته به نحو احسنت دولت را مدیریت کرد و امور مردم در هیچ حوزه‌ای بر زمین‌گذاشته نشد.

  محمد بیات، با اشاره به عملکرد مخبر در جایگاه سرپرست نهاد ریاست جمهوری، بیان کرد:  عملکرد آقای مخبر در پنجاه روز گذشته عالی و قابل تقدیر بود. فقدان رئیس‌جمهور در قوه مجریه که عالی‌ترین مقام‌اجرایی کشور به شمار می‌رود، مسئله بزرگی است اما آقای مخبر به شکل خوبی توانست در این پنجاه روز دولت را مدیریت کند.

  وی اظهار کرد: هیچ اختلالی در حوزه های مربوطه ایجاد نشد. کار مردم در هیچ حوزه‌ای در این پنجاه روز بر زمین‌نماند و شاهد رضایتمندی مردم بودیم. صرفا فقدان رئیس‌جمهور شهید مقداری برای مردم‌نگران کننده بود.

  مجلس نباید منشاء تشنج افکار عمومی شود 2 بیشتر بخوانید: مجلس نباید منشاء تشنج افکار عمومی شود

  نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  آقای مخبر خیلی خوب کار را پیش برد و توانست اتحاد و انسجام را در بین وزرای دولت ایجاد کند. اکنون نیز با قوت و قدرت ایستاده و امور را تا روز تحلیف رئیس‌جمهور پیش می‌برد. آقای مخبر توانست دو انتخابات مهم را در عرض یک هفته در کشور برگزار کند. او به خوبی توانست انتخابات را مدیریت کند که بسیار قابل تقدیر و تحسین بود.

  وی در ادامه تاکید کرد: مدیریت انتخابات کار بسیار دشوار و سختی بود که آقای مخبر به خوبی توانست آن را مدیریت کند و ما هیچ اعتراضی در این حوزه نداریم. /انتهای پیام

  لینک کوتاه (کلیک کنید): https://sobhemajles.ir/?p=15609

  ارسال دیدگاه

  نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

  نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری علامتگذاری شده اند *

  نظر شما دریافت شد و پس از بررسی منتشر خواهد شد.

 • تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است. | پایگاه تحلیلی خبری صبح مجلس