صبح مجلس

به سرویس فرصت خوش آمدید

سرویس فرصت پایگاه تحلیلی خبری صبح مجلس قابلیتی است که نامزد‌های محترم دوازدهمین دورهٔ انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌توانند در راستای سیاست عدالت رسانه‌ای نسبت به انتشار اخبار خود اقدام نمایند.

شما نامزد‌های گرامی دورهٔ دوازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌توانید با عضویت در سرویس فرصت پایگاه تحلیلی خبری صبح مجلس این امکان را داشته باشید اخبار مرتبط با خود را بصورت عمومی در دسترس مخاطبان قرار دهید.

پایگاه خبری صبح مجلس در راستای سیاست عدالت رسانه‌ای و فراهم کردن فرصت حضور در رسانه و انتشار اخبار این امکان را فراهم کرده است تا نامزدهای محترم بتوانند با درج اخبار مرتبط با خود فرصت اطلاع رسانی برابر داشته باشند.

برای کسب اطلاع بیشتر از نحوهٔ ثبت‌نام و شرایط، این صفحه را با دقت مطالعه بفرمایید.

شرایط و قوانین

برای استفاده از سرویس فرصت شرایط و مقررات زیر را لطفا رعایت بفرمایید:

۱- لطفا مدارک خود را هنگام ثبت‌نام با رعایت دقت و صحت وارد کنید.

۲- روزانه امکان بارگذاری پنج خبر برای هر نامزد فراهم می‌باشد.

۳- در انتشار اخبار لطفا رعایت اصول خبری را بفرمایید و از هرگونه مطالب توهین آمیز، نشر شایعه و سایر موارد مشابه پرهیز کنید، درصورت وقوع چنین مواردی اکانت شما مسدود خواهد شد.

آموزش ثبت‌نام و درج خبر

در ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کرده و به صفحهٔ ثبت نام بروید و در قسمت زرد رنگ بر روی ثبت نام کلیک کنید.

زمانی که بر روی ثبت‌نام کلیک می‌کنید فرم ثبت‌نام برای شما نمایان می‌شود، لطفا در این صفحه اطلاعات خود را کامل و دقیق وارد کنید.

نکات مهم:

۱- حتما در ایمیل از سرویس جیمیل استفاده کنید.

۲- شماره موبایل خود را بصورت صحیح وارد کنید زیرا پیامک تایید مدارک و پنل کاربری به این شماره ارسال می‌شود.

بعد از تکمیل ثبت‌نام پیام ثبت اطلاعات با موفقیت انجام شد برای شما به نمایش درخواهد آمد. لازم به ذکر است بعد از تایید اطلاعات و مدارک شما طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت، پیامکی برای شما در اینخصوص ارسال خواهد شد و شما می‌توانید با نام کاربری و رمز عبوری که تعریف کردین از طریق لینک زیر وارد پنل کاربری خود شوید.

بعد از دریافت پیامک تایید حساب شما می‌توانید با رمز عبور و نام کاربری که تعریف کردین وارد پنل خود شوید، در صفحهٔ پنل خود با پیغام “نامزد گرامی، ثبت نام اولیهٔ شما با موفقیت انجام شد. پس از تایید نهایی مرحلهٔ دوم توسط شورای نگهبان به قسمت “ویرایش اطلاعات کاربری” خود رفته و با بارگذاری مدرک تایید شورای نگهبان امکان ارسال خبر برای شما فعال می‌شود.” مواجه می‌شوید.

در این مرحله شما باید صبر کنید تا تایید نهایی شورای نگهبان برای شما صادر شود و سپس وارد پنل خود شوید و از قسمت مربوطه نسبت به بارگذاری آن اقدام کنید.

بعد از بارگذاری و تایید نهایی امکان ارسال خبر برای شما در پنل فراهم می‌شود. (در مراحل بعد آموزش ارسال خبر داده شده است)

شایان ذکر است فرصت بارگذاری مدرک نهایی تایید شورای نگهبان تنها تا روز اول زمان شروع تبلیغات رسمی انتخابات می‌باشد.

بعد از آنکه امکان درج خبر برای پنل شما فراهم شد از منوی سمت راست بر روی ارسال خبر کلیک کنید و وارد صفحهٔ ارسال خبر بشید.

در این قسمت شما باید تیتر خبر، متن خبر و تصویر خبر را وارد و انتخاب کنید. بعد از آن وقتی روی ارسال کلیک می‌کنید برای بازبینی توسط ما ارسال می‌شود و درصورتی که تمامی نکات در خبر رعایت شده باشد خبر شما در خبر‌های حوزهٔ انتخابیهٔ شما منتشر می‌شود. همچنین شما می‌توانید با کلیک بر روی منوی خبر‌های من در سمت راست پنل علاوه بر دیدن خبرهای ارسال شدهٔ خود، بتوانید آنها را نیز ویرایش کنید.

همچنین لازم به ذکر است با‌توجه به اینکه پایگاه تحلیلی خبری صبح مجلس امکان صحت‌سنجی مدارک بارگذاری شده توسط نامزد‌ها را ندارد، تمامی مراتب قانونی این موضوع درصورت جعلی بودن به عهدهٔ کاربر بوده و صبح مجلس هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

با کلیک بر روی لینک زیر وارد صفحهٔ اخبار نامزدها به تفکیک استان و حوزهٔ انتخابیه خواهید شد. (لینک زیر از روز اول مجاز تبلیغات فعال خواهد شد)

تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری صبح مجلس محفوظ است. مهر ۱۴۰۲